Последни новини
Черноморец (Балчик) удари Нафтата и диша по-спокойно, бургазлии вече на теория са изпаднали

Черноморец (Балчик) постигна победа с 2:1 над Нефтохимик в мач от 24-ия кръг на Втора лига, който се игра в града, в Севеизточна България.

Васко Калоянов даде аванс на домакините в 30-ата минута, но минути след това получи травма и се наложи да бъде принудително заменен от Валентин Веселинов.

Сашо Попов удвои аванса на домакините в 70-ата минута, а като цяло отборът на Геша имаше и още възможности да вкара попадения.

Гостите обаче играха по-прибрано и затворено, но все пак стигнаха до почетно попадение, дело на Виктор Янев в 80-ата минута.

След този мач Балчик е 7-и в класирането с 34 точки и е на 6 точки над опасната зона.

Нефтохимик пък на практика със сигурност изпада, след като загуби и теоритичните си шансове за спасение.

Снимка: Sportal.bg