19/06/2024
Всички новиниВтора лига

Черноморец (Бургас) завъртя равенство срещу Янтра (Габрово) в последния си мач във Втора лига, Football24.bg

Черноморец (Бургас) завърши наравно 2:2 срещу Янтра (Габрово) в последния си мач за сезона, както и при професионалистите.

Срещата бе от 34-ия кръг, а след нея “акулите” финишират годината 15-и с 38 точки, докато габровци завършват на 8-ото място с 47 точки.

Филип Ангелов откри за бургазлии с гол от дузпа в 13-ата минута, но гостите обърнаха с попадения на Айвън Ангелов и младия нападател Александър Петров в 17-ата и 36-ата минути.

За крайното 2:2 точен бе Борислав Вакадинов в 81-ата минута.