Всички новиниВтора лига

Черноморец (Бургас) завърши годината с трета порадна загуби, отстъпи на Беласица на своя „Лазур“

Черноморец (Бургас) завърши годината с трета порадна загуби, отстъпи на Беласица на своя „Лазур“, Football24.bg

Черноморец (Бургас) допусна много изненадваща загуба с 1:3 от Беласица в последния мач и за двата тима, за тази календарна година, който бе от 20-ия кръг на Втора лига.

Преди двубоя „акулите“ бяха фаворити на „Лазур“, а гостите тотални аутсайдери, но бургазлии допуснаха третото си поредно поражение в този сблъсък.

Два мига на невнимание в края на полувремето помогнаха на Бела да вкара два бързи гола чрез Русков в 43-ата минута и Таонса две минути след това.

Митко Жеков намали за домакините в 53-ата минута.

По всичко изглеждаше, че „акулите“ ще натиснат да търсят още попадения, но Димитров „уби“ интригата с попадение шест минути след това.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече