25/07/2024
efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Черно море и Левски завъртяха безлично 0:0 помежду си в Правец

Черно море и Левски завъртяха безлично 0:0 помежду си в Правец, Football24.bg

Черно море завърши 0:0 с Левски в третата си контрола от лятната подготовка. Срещата се игра на стадиона в Правец пред почти пълни трибуни.

За варненци това трети спаринг от лятната подготовка. „Моряците“ победиха с 1:0 Фарул (Констанца), а във втория мач отстъпиха с 2:5 пред Ботев (Пловдив). Контролата с Ботев Враца пък отпадна заради проливен дъжд.

Черно море започна по-добре срещата и още в 5-ата минута можеше да поведе в резултата. След добра атака по лявото крило Андреас Калкан се озова на стрелкова позиция и отправи хубав удар, но покрай гредата. Само две минути след това Левски отговори също с удар, но извън очертанията на вратата.

В 16-ата минута Калкан проби отляво и пусна към Исмаил Иса, който върна към Дуду, а той стреля, но Плачен Андреев изби.

В 43-ата минута Александър Колев бе изведен сам срещу Пламен Андреев, но стражът на „моряците“ успя да улови.

През втората част Илиан Илиев направи две промени. На местата на Начо и Калкан се появиха Даниел Димов и Николай Златев. В 50-ата минута Евертон Бала центрира от корнер към Келиан ван дер Каап, който отправи удар с глава, но топката премина на сантиметри от целта.

В 60-ата минута дошлият на проби Салваторе Рибаудо замени Дуду. В 63-ата минута Исмаил Иса стреля опасно, но влезлият на смяна вратар Матей Маркович направи чудесно спасяване.

В 67-ата пък Цветомир Панов и Едгар Пашеко заеха местата на Виктор Попов и Мартин Милушев. След центриране отдясно Асен Чандърво стреля с глава, но Пламен Илиев бе на мястото си и улови. Веднага след това Ники Златев опита удар, но в страни от вратата.

В 71-вата Асен Чандъров стреля от наказателното поле, но отново Пламен Илиев спаси. В следващата атака Исмаил Иса пусна прострелно топката в наказателното поле, Където Николай Златев стреля, над вратата.

В 74-ата минута Васил Панайотов, Исмаил Иса и Влатко Дробаров отстъпиха местата си на Берк Бейхан, Велислав Василев и Росен Стефанов. В 80-ата минута Живко Атанасов и Дани Мартин напуснаха терена, за да влязат младите Костантин Грахльов и Ники Костадинов.