19/06/2024
Всички новини

Черно море се озори здраво срещу хита Крумовград, но обърна и завърши сезона с победа, Football24.bg

Черно море завърши сезона с победа, след като осъществи обрат за успех с 3:1 над хита Крумовград в среща от последния 35-и кръг на елита.

След този мач “моряците” финишират на второто място в класирането с актив от 75 точки, докато техният противник завършва 6-и с 49 точки в актива си.

Гостите изненадаха вицешапиона и поведоха в резултата с гол в 21-ата минута.

Тогава Александър Колев получи топката хубаво в наказателното поле от Вячеслав Велев, а след това я овладя и от близка дистанция реализира.

Все пак обаче в 34-ата минута “моряците” изравниха. Васил Панайотов получи в наказателното поле и стреля, а топката рикошира в плонжирал бранител на противника и влезе във вратата.

В 80-ата минута Панов получи отдясно и центрира, а Дани Мартин връхлетя върху топката и реализира за обрата.

Шест минути след това Мазир Сула оформи крайния успех с 3:1 за домакините с хубав удар по земя.