23/05/2024
Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Черно море II приземи амбициозния Септември (Тервел), два прекрасни гола от фаул паднаха в мача, Football24.bg

Черно море II постигна победа с 2:1 срещу Септември (Тервел) и така охлади мераците на тима на Георги Иванов – Геша да попречи на Фратрия по пътя към Втора лига.

Срещата бе от 27-ия кръг на Североизточната Трета лига, като се игра на стадион “Корабостроител” във Варна.

Първото полувреме завърши без попадения. Мартин Банев с прекрасен удар от фаул в 47-ата минута обаче даде аванс на “моряците” в резултата.

В 64-ата минута с удар от точката на дузпата Радослав Петров удвои за Черно море II.

Силите на гостите стигнаха за почетен гол чрез Георги Георгиев, който вкара директно от фаул в 75-ата минута на мача.

Отборът от Тервел е трети с актив от 49 точки след този мач, а дубълът на Черно море е 4-и с 47 пункта.

Тервелчани са на цели 5 точки зад Фратрия, който дели върха с Лудогорец III само три кръга преди края.