25/07/2024
Водещи новиниВсички новини

Чехия и Грузия завъртяха самоубийствено реми помежду си на Евро 2024

Чехия и Грузия завъртяха самоубийствено реми помежду си на Евро 2024, Football24.bg

Грузия и Чехия завъртяха самоубийствено реми 1:1 в среща от Група F на Евро 2024.

Така и двата тима имат по точка в актива си след двата изиграни кръга от груповата фаза и са съответно на четвърто и трето място в подреждането.

В 24-ата минута след намесата на ВАР бе отменено попадение на Чехия заради игра с ръка.

В продължението на първото полувреме Грузия къде изненадващо, къде не, успя да открие резултата след гол на Жорж Микаутадзе от дузпа.

Чехия все пак се върна в мача с попадение на Патрик Шик в 59-ата минута и изравни.

След отбита топка от гредата кълбото попадна в него и той от чиста позиция не сгреши.

До самия край на мача обаче не се стигна до повече попадения.