27/05/2024
Водещи новиниВсички новиниВтора лига

Шок за Спартак (Варна) у дома: Поведе срещу Септември, но гостите обърнаха и спечелиха, Football24.bg

Септември (София) шокира Спартак (Варна) като гост в морската столица и стигна до победа след обрат с 2:1. Това се случи в мач от 10-ия кръг на Втора лига.

Това е и първа загуба за Васил Петров начело на “соколите”. След този мач Септември е лидер с актив от 24 точки, докато спартаклии са на 4-ата позиция с 19 точки.

Дани Начев откри за домакините от Варна в продължението на първото полувреме.

В 66-ата минута резервата Алиуне Бадара изравни за Септември, а за крайния успех точен бе друг футболист, който влезе от пейката. Митко Митков направи пълния обрат в 72-ата минута.