27/05/2024
Всички новиниВтора лига

Шок за Янтра! Поведе, но след това допусна три гола и загуби от Черноморец (Балчик) в Габрово, Football24.bg

Янтра (Габрово) доста шокиращо се сгромоляса у дома срещу новака Черноморец (Балчик) и от аванс от 1:0 в полза на домакините резултатът стана 1:3 като краен в полза на гостите.

Срещата бе от 10-ия кръг на Втора лига, а след нея габровци са 6-и с актив от 16 точки, докато гостите са на 14-ата позиция с 10 пункта.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Дани Младенов даде аванс на домакините в 4-ата минута, но гостите победиха след три попадения.

Джонатан Нсонсе се разписа в 65-та и 70-ата минути, а Иван Цачев бе точен в 96-ата минута.