Всички новини Лига 1 Футбол Свят

ПСЖ и Бенфика завършиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на група Н на Шампионската лига. Килиан Мбапе отбеляза в 40-а минута от дузпа. Жоао Марио изравни също от наказателен удар в 62-ата минута. Така двата тима продължават битката за първото място в класирането с по 8 точки. Ювентус, който загуби от Макаби Хайфа ще се нуждае от чудо за продължи към 1/8-финалите. “Бианконерите” имат 3 точки, колкото и израелците.

3

Феновете забелязаха реакцията на суперзвездата на парижани Лео Меси при попадението на Мбапе. Както е известно, аржентинецът е в много близки взаимоотношения с Неймар, който се намира в конфликт с френския национал.

Вчера излезе информация, че Мбапе иска да напусне ПСЖ през зимата.