Гол в края донесе успеха на Камерун срещу Бразилия

V. Aboubakar
90'+2'
45'
90'

Отборът на Камерун се наложи над Бразилия с минималното 1:0 в мач от Група G на Световното първенство.

Единственото попадение в мача отбеляза Абубуакар в 92-ата минута. При отпразнуването на попадението той свали фланелката си и получи втори жълт картон.

Въпреки успеха тимът на Камерун отпадна от надпреварата, а Бразилия остана на първата позиция.

Наставникът на “Селесао” Тите заложи на резервните си футболисти.

Най-интересните положения през първата част се разиграха в продължението. Първо Мартинели пропусна добра възможност, а в ответната атака Едерсон трябваше да се намесва след опасност за Камерун.

В 56-ата минута Мартинели се отличи с нов пропуск за Селесао. Само минута по-късно и Бремер не успя да се възползва от добра възможност.

Единственото попадение в мача отбеляза Абубакар в 92-ата минута.