Висша лига Всички новини Ла Лига Футбол Свят

Кадис се наложи над Ман Юнайтед в контрола

Отборът на Кадис се наложи над Ман Юнайтед с резултат 4:2 в контролна среща, която се състоя в Испания.

Мениджърът на Юнайтед Ерик тен Хаг гласува доверие на няколко футболисти от първия тим – Мартин Дубравка, Аарън Уан-Бисака, Виктор Линдельоф, Брандън Уилиямс, Скот МакТомини, Антони Еланга, Дони ван де Беек, Алехандро Гарначо и Антони Марсиал. Всички те бяха заменени след почивката.

Карлос Гарсия-Дей Санчес откри резултата за домакините в 8-ата минута, а в 14-ата Антъни Лозано удвои.

Масиал от дузпа в 21-ата намали за “червените дяволи”, а Коби Майно в 48-ата изравни.

В 57-ата Рубен Сорино изведе отново Кадис напред, а Томас Аларкон в 77-ата оформи крайното – 4:2.