Без категория

Локо (ГО) удари Ботев (Враца) с 3:2

Отборът на Локомотив (ГО) се наложи над Ботев (Враца) с резултат 3:2 и се изкачи до 2-ата позиция в класирането на „Б“ група.

В 17-ата минута Любо Генчев излезе сам срещу вратаря и пусна на притичалия Карапетров, който откри резултата – 1:0.

В 31-ата минута Красен Трифонов центрира отдясно от фаул и защитникът Сашо Горанов с глава прати топката неспасяемо в мрежата – 2:0.

В 63-ата минута Васил Калоянов с глава прати топката под сглобката и върна интригата – 2:1.  85-ата минута след центриране отляво в пеналта изникна влезлият катно резерва Иван Пенев, който насочи топката в ъгъла за 3:1 и реши мача. Още в ответната атака обаче отново Васил Калоянов намали на 3:2, а до края повече голове не паднаха. След последния сигнал играчите направиха традиционното „влакче“, с което т.г. отбелязват пред феновете си всяка победа в първенството.