03/07/2022
Без категория

Локо (Сф) стартира годината с победа

Локо (София) започна годината с 3:0 срещу Вихрен (Сандански) в контрола. В този мач заради болки в колената не взеха участие за Локомотив (Сф) Марко Ранджелович и Йордан Тодоров.

В 13-ата минута, след пряк свободен удар отдясно и меле до вратарското поле на домакините, Преслав Иорданов отблизо с лек техничен удар отбеляза за 1:0.

В този мач за „червено-черните“ дебютира и дошлият на проби португалец Матиаш.

През втората част бразилецът Том внесе острота и агресия в атаката на Локомотив. След едно центриране от ъглов удар в 77-ата минута топката срещна лявата греда на Вихрен. В 85-ата минута, след атака отдясно и центриране, Преслав Йорданов от 3 метра за втори път прониза мрежата на Вихрен за 0:2. В 90-ата минута защитникът на Локомотив Камен Хаджиев увенча с гол добрата си игра и направи резултата класически – 0:3.