27/06/2022
Без категория

Пародия на мача Искър Лакатник – Торнадон Безден

По необясними, поне за публиката причини, краят на срещата между „Искър 2005“ Лакатник и „Торнадо“ Безден бе свирен 30 минути преди редовното време да изтече. До този момент резултата беше 4:5. Първото полувреме завърши 4:2. През вторите 45 мин. /в случая 15 мин./ гостите обърнаха резултата на видимо предалите се домакини. Публиката остана изумена от тази пародия на футбол, а много от хората смятат, че мачът е продаден. Жалко за тези, които бяха дошли в този хубав майски следобяд, за да погледат малко футбол, а си тръгнаха крайно разочаровани и може би няма да се върнат на стадиона. Жалко за футбола, който в тези групи уж трябва да е за удоволствие и здраве.