Без категория

Царско село не успя да се справи с 9 от Монтана

Oтборите на Царско село и Монтана завършиха при резултат 0:0 в мач от втория кръг на efbet Лига. Гостите приключиха двубоя с 9 души, след като първо Стефан Цонков бе изгонен, а малко по-късно главният съдия Петър Костадинов отстрани от игра и Николай Минков.

В 62-ата минута Стефан Цонков получи втори жълт картон и напусна принудително терена. В 72-ата минута гостите останаха с 9 души. Николай Минков си изпусна нервите и изрита топката към страничния съдия, след кaто реферът Петър Костадинов не се поколеба да му вдигне директен червен картон.

Стефан Христов в 83-ата минута направи най-големия пропуск в мача, след като беше изведен очи в очи със стража на гостите, но не уцели вратата.

ЦАРСКО СЕЛО – МОНТАНА 0:0

Стартови състави:

Царско село: 1. Иванов, 4. Марков, 6. Георгиев, 44. Лопез, 17. Даскалов, 10. Галчев, 14. Васев, 21. Манев, 11. Кордейро, 93. Сисе, 9. Будинов
Ст. треньор: Любослав Пенев

Монтана: 1. Орлинов, 2. Христов, 3. Михиов, 10. Айтов, 33. Цонков, 20. Илиев, 21. Балджийски, 8.  Тасев, 23. Георгиев, 16. Цветков, 11. Минков
Ст. треньор: Никола Спасов