03/07/2022
Без категория

Обзор след 11-ия кръг на Югозападната Трета лига

17.10.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 – 3 Марек1915 - Дупница  Марек1915 – Дупница

0:1 – 10′ Николай Руменов Николов (23)

0:2 – 65′ Джордж Николаев Николов (10)

0:3 – 70′ Христо Костадинов Каймакански (44)

1:3 77′ Николай Николаев Хаджиниколов (10)

 

Червени картони:

 

61′ Христо Димитров (Пирин)
61′ Димитър Пантелеев (Марек) 

Отборът на Марек се наложи над Пирин Разлог с резултат 3:1 в мач от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Марек поведе в 10-ата минута чрез Николай Николов, който се разписа с глава. Дупничани удвоиха преднината си в 65-ата минута с феноменален гол на Джордж Николов. Халфът прехвърли вратаря от около 45 метра. 

 

5 минути по-късно Каймакански направи резултата класически, а Николай Хаджиниколов вкара почетно попадение за своя тим от пряк свободен удар. Двата тима доиграха мача с по 10 души, след като в средата на второто полувреме играч на домакините се сдърпа с Димитър Панталеев от Марек. Главният съдия Йото Гарабедов изгони и двамата футболисти. 

 

17.10.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 – 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)

0:1 – 29′ Васил Димитров Велев (7)

1:1 – 82′ Емил Симеонов Трендафилов (14)

 

Сливнишки герой и Ботев (Ихтиман) не се победиха и завършиха 1-1 в здрав мач от 11-ти кръг на ЮЗ Трета лига, игран на градският стадион в Сливница.

 

Под ръководството на столична съдийска бригада, начело с Мариян Гребенчарски и помощници Тодор Вуков и Георги Спасов, двата отбора изнесоха едно добро футболно представление за малобройната публика.

 

Гостите поведоха през първата част, след като Васил Велев отбеляза в 29-та минута за 0-1. Сливничани показаха характер и изравниха през второто полувреме, след попадение на защитника Емил Трендафилов в 82-та минута, с което сложи точка в двубоя за крайното 1-1.

 

 

17.10.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 – 0 Беласица  Беласица

 

44′ Ангел Григоров Ангелов (14)
70′ Петко Кирилов Петков (19)

 

Червени картони: 

 

34′ Иван Василев Редовски (Балкан Ботевград)
75′ Марин Иванов Георгиев (Беласица)

 

Балкан постигна победа с 2:0 над лидера в класирането Беласица (Петрич), като това се случи в мач от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига.

 

Така отборът сложи край на негативната си серия от четири поредни загуби в шампионата и нанесе първо поражение на петричани.

 

Отборът на Иван Редовски показа много добър футбол, но този път успя да грабне трите точки.

 

Доста интересно е да се отбележи, че старши-треньорите и на двата тима получиха червени картони и бяха пратени на трибуните. През първото полувреме – Иван Редовски, а през второто – Саша Симонович.

 

В 44-ата минута Ковачев намери хитро Ангелов, който се възползва от неадекватните действия в отбраната на петричани и насочи топката в мрежата, за да открие резултата.

 

В продължението на първото полувреме след заучено положение от фаул Атанасов намери Петков в наказателното поле, но ударът на мощния таран на Балкан бе изчистен от бранител на Беласица в корнер.

 

Броени минути след подновяването на играта стражът на Беласица Димитров спаси с крак удар на противников футболист и спаси вратата си.

 

В 68-ата минута Петков напредна с топката и излизаше сам срещу вратаря на гостите, но предпочете да подава, вместо да стреля.

 

Две минути след това Петков удвои за ботевградчани, след като остана сам срещу вратаря и технично го преодоля, за да удвои преднината на своите.

 

В 74-ата минута гостите останаха с 10 души след директен червен картон за Мартин Георгиев, а до края срещата просто се доиграваше.

 

Малко преди края Петков нацели и греда за Балкан.

 

След този мач отборът от Ботевград е с актив от 14 точки и записа четвъртата си победа от началото на сезона.

 

17.10.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 – 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)

0:1 – 22′ Даниел Мариов Златков (6) А

1:1 – 44′ Никола Янков Георгиев (14)

2:1 –  90+1′ Никола Янков Георгиев (14) Д

 

Отборът на Вихрен се наложи над Оборище (Панагюрище) в изключително интересен мач с отменен гол, дузина картони и футболист в болница. 

 

Домакините започнаха по-активно двубоя, но първото попадение падна в тяхната врата. Даниел Златков си отбеляза автогол. 

 

След попадението напрежението на терена се увеличи. Главният съдия Димитър Буров показа няколко картона за опасна игра. При едно положение в края на първото полувреме след сблъсък с футболист на гостите, Красимир Здравков бе откаран с линейка в градската болница. По-късно се разбра, че той ще остане под наблюдение на докторите в следващите няколко дни.

 

Малко преди края на първото полувреме Никола Георгиев с точен удар успя да изравни резултата. След почивката ситуацията не се промени и съдията продължи с картоните. Цели 8 футболисти на панагюрци получиха официални предупреждения. Натискът на домакините продължаваше и те стигнаха до гол дело на Атанас Чепилов . Главният арбитър обаче правилно го отмени за игра с ръка на футболиста от Вихрен.

 

В последните минути играчите на Здравко Лазаров натиснаха съперника и при последната си атака Александър Якимов бе фаулиран на метър от голлинията и съдията отсъди дузпа.  Зад топката застана Никола Георгиев, които хладнокръвно се разписа и донесе победата за Вихрен.

 

 

17.10.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  0 – 2 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)

0:1 – 17′ Александър Красимиров Александров (9)

0:2 – 61′ Кирил Бориславов Вълов (7)

 

Червен картон: 

74′ Кирил Иванов Беров (Надежда) 

 

ФК Кюстендил постигна победа с 2:0 при визитата си на Надежда (Доброславци) в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига.

 

Успехът на гостите дойде след попадения на Александър Александров – Аци, който вкара поредния си гол, както и на Кирил Вълов.

 

На полувремето резултатът бе 0:1 за гостите, но двайсетина минути след подновяването на играта интригата бе тотално убита.

 

След този мач ФК Кюстендил е четвърти с 23 точки и е на три зад сензационния лидер Марек, докато Надежда е на 9-ото място с 15 точки.


17.10.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 – 0 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)

 

 

17.10.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  1 – 0 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)

1:0 – 65′ Иван Красимиров Георгиев (10)

 

Червени картони: 

 

16′ Петьо Стоянов Атанасов (Гранит)

90+6′ Люцкан Цветомиров Люцканов (Гранит)

 

Отборът на Перун (Кресна) се наложи над Гранит Владая с минималното 1:0 в мач от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Единственият и победен гол реализира Иван Георгиев в средата на втората част. 

 

Гостите завършиха мача с двама души по-малко. Още в 16-ата минута Петьо Атанасов напусна терена заради два жълти картона, а в последната минута Люцкан Люцканов получи червен картон. 

 

А само дни след като бяха наказани с лишаване от домакинство за 6 мача, публиката от Владая предизвика напрежение и в Кресна и се наложи срещата да бъде прекъсната за 5 минути в 83-ата минута.


 

17.10.2020 Рилски спортист Рилски спортист  2 – 0 ФК Банско  ФК Банско

1:0 – 15′ Иван Василев Тренчев (22)

2:0 – 31′ Цветан Цветанов Митев (11)

 

17.10.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 – 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев

1:0 – 5′ Мартин Александров Милков (15)

1:1 – 17′ Лъчезар Иванов Дафков (9)

2:1 – 18′ Николай Григоров Иванов (7)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 26 6 4 2 0 5 4 0 1 11 8 2 1 21:2
2 Марек1915 – Дупница 26 5 5 0 0 6 3 2 1 11 8 2 1 26:10
3 Вихрен (Сандански) 26 6 6 0 0 5 2 2 1 11 8 2 1 19:6
4 Беласица 24 6 4 2 0 5 3 1 1 11 7 3 1 16:8
5 Чавдар (Етрополе) 19 5 4 1 0 6 1 3 2 11 5 4 2 16:10
6 Оборище (Панагюрище) 17 6 4 0 2 5 1 2 2 11 5 2 4 15:12
7 Пирин Гоце Делчев 16 5 2 1 2 6 2 3 1 11 4 4 3 16:9
8 Ботев (Ихтиман) 15 6 3 1 2 5 1 2 2 11 4 3 4 16:14
9 Надежда (Доброславци) 15 5 3 0 2 6 2 0 4 11 5 0 6 20:21
10 ФК Балкан (Ботевград) 14 6 3 1 2 5 1 1 3 11 4 2 5 12:10
11 Сливнишки герой 13 6 3 2 1 5 0 2 3 11 3 4 4 14:14
12 Рилски спортист 12 5 3 2 0 6 0 1 5 11 3 3 5 13:17
13 Гранит (Владая) 12 4 1 3 0 6 2 0 4 10 3 3 4 9:16
14 Пирин (Разлог) 11 6 1 2 3 5 2 0 3 11 3 2 6 6:15
15 Левски (Чепинци) 10 6 3 0 3 5 0 1 4 11 3 1 7 11:22
16 Перун (Кресна) 8 5 2 1 2 6 0 1 5 11 2 2 7 9:22
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 8 5 2 2 1 5 0 0 5 10 2 2 6 4:18
18 ФК Банско 1 5 0 1 4 6 0 0 6 11 0 1 10 3:20

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА „В“ ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 18 6 6 0 0 12:4
2 Марек1915 – Дупница 15 5 5 0 0 17:3
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 14 6 4 2 0 11:1
4 Беласица 14 6 4 2 0 10:4
5 Чавдар (Етрополе) 13 5 4 1 0 9:3
6 Оборище (Панагюрище) 12 6 4 0 2 9:4
7 Рилски спортист 11 5 3 2 0 9:5
8 Сливнишки герой 11 6 3 2 1 10:7
9 ФК Балкан (Ботевград) 10 6 3 1 2 6:2
10 Ботев (Ихтиман) 10 6 3 1 2 12:8
11 Надежда (Доброславци) 9 5 3 0 2 11:9
12 Левски (Чепинци) 9 6 3 0 3 7:11
13 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 8 5 2 2 1 2:5
14 Пирин Гоце Делчев 7 5 2 1 2 6:4
15 Перун (Кресна) 7 5 2 1 2 5:9
16 Гранит (Владая) 6 4 1 3 0 4:3
17 Пирин (Разлог) 5 6 1 2 3 4:10
18 ФК Банско 1 5 0 1 4 2:8

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА „В“ ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 12 5 4 0 1 10:1
2 Марек1915 – Дупница 11 6 3 2 1 9:7
3 Беласица 10 5 3 1 1 6:4
4 Пирин Гоце Делчев 9 6 2 3 1 10:5
5 Вихрен (Сандански) 8 5 2 2 1 7:2
6 Чавдар (Етрополе) 6 6 1 3 2 7:7
7 Пирин (Разлог) 6 5 2 0 3 2:5
8 Надежда (Доброславци) 6 6 2 0 4 9:12
9 Гранит (Владая) 6 6 2 0 4 5:13
10 Ботев (Ихтиман) 5 5 1 2 2 4:6
11 Оборище (Панагюрище) 5 5 1 2 2 6:8
12 ФК Балкан (Ботевград) 4 5 1 1 3 6:8
13 Сливнишки герой 2 5 0 2 3 4:7
14 Левски (Чепинци) 1 5 0 1 4 4:11
15 Рилски спортист 1 6 0 1 5 4:12
16 Перун (Кресна) 1 6 0 1 5 4:13
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 5 0 0 5 2:13
18 ФК Банско 0 6 0 0 6 1:12

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
24.10.2020 Марек1915 – Дупница Марек1915 - Дупница  Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
24.10.2020 ФК Банско ФК Банско  Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
24.10.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  Рилски спортист  Рилски спортист
24.10.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
24.10.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
24.10.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
24.10.2020 Беласица Беласица  Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
24.10.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.10.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  Сливнишки герой  Сливнишки герой


Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P