27/06/2022
Без категория

Локо Дряново и юношите на Лудогорец не се победиха

Отборите на Локомотив Дряново и юношите (U-17) на Лудогорец не се победиха – 2:2 в контролна среща, която се състоя в Дряново.

Четвърт час след началния съдийски сигнал Николай Банов изпълни прецизно фаул и Локо поведе в резултата. Малко преди почивката обаче Петър Кирев се възползва от суматоха в наказателното поле на домакините и изравни.

В началото на втората част италианският халф на дряновци Рафаеле Марджилиони изпълни корнер и Йордан Иванов вкара с глава – 2:1. Съотборникът им Андрей Петров обаче извърши нарушение в 65-ата минута и Иван Нешков реализира от дузпа за окончателното 2:2.