03/07/2022
Без категория

Оборище разнебити клетия Левски (Чепинци), вкара цели шест парцала на гостите на своя „Орчо войвода“

Оборище постигна гръмка победа с 6:1 над Левски Чепинци в мач от втория кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на стадион „Орчо Войвода“.

Така отборът на Кирякос Георгиу вече има 6 спечелени точки след първите два кръга. И за разлика от първия кръг този път тимът си вкара положенията.

Васил Тачев откри в 8-ата минута за панагюрци, а в самия край на полувремето гостите изравниха след гол от фаул.

Това обаче не сломи домакините и две минути след почивката Христо Кирев им върна аванса, а отново той бе точен за 3:1 и в 51-ата минута.

Георги Георгиев се разписа в 54-ата минута за 4:1, а в 68-ата минута вкара второ попадение.

За крайния резултат точен бе Георги Кременлиев познат в града още с прозвището си Принца на Панагюрище в 75-ата минута.