06/12/2021
Североизточна Трета лига

Дунав се наложи над Черноморец Балчик

Дунав (Русе) се наложи над Черноморец Балчик с резултат 2:1 в отложен мач от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига.

През първата част с пропуски за Дунав се отличиха Джан Хасан, Йордан Димитров и Кристиан Тасков. Секунди след почивката обаче Тасков откри резултата.

10 минути по-късно Тодор Кулев изравни за домакините. В 71-ата минута обаче Димитров вкара второ попадение за Дунав.

Преслав Петков можеше да вкара трето попадение за Дунав, но ударът му срещна гредата.

Черноморец – 1. Иван Иванов, 11. Велимир Иванович, 24. Здравко Серафимов, 6. Вилиян Денчев, 2. Йордан Радев, 3. Даниел Георгиев, 38. Тодор Кулев, 10. Светослав Николов (капитан), 17. Севастиан Георгиев, 4. Юлиян Загоров, 8. Ангел Ангелов.