01/12/2021
Водещи новини Всички новини Футбол Свят

ЦСКА 1948 разби Ботев Враца в дебюта на Николай Киров

Отборът на ЦСКА 1948 се наложи над Ботев Враца с резултат 5:1 в дебюта на новия наставник Николай Киров.

Гостите от Враца успяха да поведат още в 25-ата минута чрез Ненов. Симеон Петров (27′), Крум Стоянов (31′) и Георги Русев (38′) до края на полувремето обаче успяха да обърнат резултата в полза на домакините.

През втората част отново Петров (85′) и Денислав Александров (88′) оформиха разгромното 5:1. Хубав гол на Чочев пък бе отменен след намеса на ВАР в средата на второто полувреме.

ЦСКА 1948 взема за пръв път пълен актив от точки през този сезон и събира 4 пункта, с което се изкачват до 12-ото място във временното класиране. Ботев (Враца) остава на седмото място с 5 точки повече.