28/11/2021
Водещи новини Всички новини Първа лига

Локо Пловдив и Левски не успяха да се победят

Отборите на Локомотив Пловдив и Левски София не се победиха – 2:2 в мач от 7-ия кръг на родната efbet Лига.

Борислав Цонев откри резултата за гостите в 37-ата минута. Попадението беше разглеждано многократно с ВАР заради евентуално нарушение на Цонев срещу Карагарен. Преди това в 11-ата минута домакините искаха дузпа за нарушение на Краев, но ВАР не се намеси в тяхна полза.

В 72-ата минута домакините успяха да възстановят равенството след грешка в защитата на „сините“. Йосип Томашевич свали на далечната греда, където Бирсент Карагарен преодоля Николай Михайлов, а на голлинията Георги Минчев реализира отблизо.

Само 3 минути по-късно гостите отново излязоха напред в резултата. Георги Миланов преодоля двама съперници и се разписа.

В 80-ата минута Димитър Илиев отново възстанови равенството за домакините.

Локомотив Пловдив остава на последната позиция в класирането, но вече е с равен брой точки с Пирин Благоевград.