28/11/2021
Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Реал Мадрид обърна Селта и изравни лидерите, Бензема с хеттрик + ВИДЕО

Отборът на Реал Мадрид се наложи над Селта Виго с резултат 4:2 в мач от 4-ия кръг на испанската Ла Лига.

„Белият балет“ се завърна на „Сантяго Бернабеу“ и изигра първия си мач на стадиона след ремонта. чера играчите за първи път тренираха на “Сантиаго Бернабеу” след дълъг период на отсъствие.

„Белият балет“ вече има 10 точки от началото на сезона и се изравни на върха с Валенсия и Атлетико Мадрид.

Гостите успяха да поведат в резултата в 4-ата минута чрез Мина, но Карим Бензема в 24-ата възстанови равенството.

В 31-ата Черви отново изведе тима на Селта напред в резултата, но отново Бензема в 47-ата възстанови равенството.

В 54-ата минута Винисиус изведе домакините напред, а новото попълнение Едуардо Камавинга се разписа за 4:1. Той се появи като резерва в 66-ата минута на мястото на Еден Азар.

В 87-ата минута от дузпа Карим Бензема оформи своя хеттрик и крайния резултат.

РЕАЛ: Куртоа, Карвахал, Милитао, Начо, Мигел, Каземиро, Валверде, Модрид, Винисиус, Азар, Бензема

СЕЛТА: Дитуро, Уго Майо, Мурийо, Араухо, Галан, Тапия, Мендес, Суарес, Черви, Аспас, Мина