06/12/2021
Водещи новини Всички новини Втора лига

Струмска слава обърна Септември в Симитли и се завърна в топ 3

Струмска слава постигна убедителна победа след обрат с 3:1 при визитата си на Септември на градския стадион в Симитли.

Това се случи в среща от 10-ия кръг на Втора лига, а след нея тимът от Радомир е трети в класирането с актив от 20 точки и е само на 2 пункта от върха.

Крум Николов откри за домакините от Симитли в 13-ата минута, а до почивката нямаше повече попадения и домакините излязоха с аванс от гол на полувремето.

Капитанът на радомирци Борислав Николов заби две попадения за пълния обрат, след като бе точен в 60-ата и 67-ата минути.

Това определено направи така, че домакините да рухнат и допуснаха и трети гол до самия край, който бе дело на Милислав Попович в 84-ата минута.

Това е и трети пореден мач за тима от Симитли във втория ешалон, в който отборът не познава вкуса на успеха.