21/10/2021
Водещи новини Всички новини Втора лига

Марица удари Добруджа на „Дружба“ и вгорчи дебюта на Орела

Марица прекъсна тежката си серия от четири поредни мача без успех във Втора лига, след като надделя с 3:1 при визитата си на Добруджа на „Дружба“.

Това стана в среща от 10-ия кръг на втория ешалон, а след нея тимът на Николай Димитров – Ноко е 7-и в класирането с актив от 17 точки.

Добруджанци пък са 17-и с 8 точки и определено Атанас Атанасов – Орела няма да запомни с добро своя официален дебют начело на тима.

Маламов откри за пловдивчани в 8-ата минута, а младокът от състава на гостите Георги Иванов си вкара автогол в 22-ата минута.

Марчев върна аванса на гостите в 60-ата минута, а седем минути след това голмайсторът на Марица Мариян Тончев оформи крайния резултат след дузпа.