18/10/2021
Всички новини Футбол Свят

Роналдо искаше дузпи при две ситуации в двубоя срещу Уест Хем + ВИДЕО

Отборът на Ман Юнайтед се наложи като гост над Уест Хем с резултат 2:1 в мач от 5-ия кръг на английската Висша лига. Бенрама откри за „чуковете“ в 30-ата минута, но с голове на Кристиано Роналдо (34-ата минута) и Джеси Лингард (89-ата минута) „червените дяволи“ стигнаха до пълен обрат. В последните секунди домакините можеха да изравнят, но Марк Ноубъл пропусна да се разпише от бялата точка.

По време на двубоя суперзвездата на Юнайтед Кристиано Роналдо претендираше за дузпи в две ситуации, но реферът не реагира и не посочи бялата точка.