19/01/2022
Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Ювентус обърна Специя и постигна първи успех в Серия А + ВИДЕО

Отборът на Ювентус постигна първа победа през този сезон в Серия А! „Старата госпожа“ се наложи над Специя с резултат 3:2 в мач от 5-ия кръг на първенството.

В двубоя взе участие и българина Петко Христов.

Гостите успяха да поведат в 28-ата минута чрез новото попълнение Мойс Кийн. Той стреля по земя покрай Петко Христов, ударът му срещна гредата и влезе в мрежата.

В 33-ата минута обаче домакините успяха да изравнят резултата чрез Джеси.

В 49-ата минута французинът Антист надбяга Бонучи и успя да изведе домакините напред.

В 66-ата минута Федерико Киеза възстанови равенството, а Матайс де Лихт в 72-ата донесе успеха на своя тим.

Тимът на Ювентус се изкачи до 12-ата позиция с 5 точки, докато Специя е 16-ти с 4.