21/10/2021
Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Вихър Славяново удари дубъла на Ботев в края

Отборът на Вихър Славяново се наложи над дубъла на Ботев с резултат 2:1 в мач от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Гостите започнаха по-добре. В 10-ата минута Тони Паликрушев уцели гредата след центриране от корнер. Последва пропуски на Благовест Ленков и Йоан Петков.

В средата на първата част домакините от Ботев успяха да поведат след автогол Любомир Борисов. В 36-ата минута Милен Тодоров изравни. В последните секунди на двубоя Генков от пряк свободен удар донесе успеха на Вихър.

Ботев II Враца – 1. Любомир Василев, 2. Валентин Томов, 22. Георги Радев, 3. Любослав Петров (капитан), 18. Кристиян Георгиев, 28. Пламен Спасов, 7. Митко Панов, 23. Асен Русинов, 15. Йоан Иванов, 9. Христиан Петков, 11. Никола Нейчев. Треньор – Радостин Александров

Вихър – 12. Теодор Тодоров, 6. Любомир Борисов, 23. Тони Паликрушев, 4. Светослав Кръстев, 7. Милен Тодоров, 17. Светлин Златарев, 88. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 11. Константин Генков (капитан), 77. Благовест Ленков, 14. Ивайло Емилов Иванов. Треньор – Николай Боянов