06/12/2021
Всички новини Втора лига

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

2, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Марек 1915 – ПФК Добруджа 1919
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Мартин Робертов Спасов                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
2, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II – ПФК Марица 1921
ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Костадин Иванов Керацов
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Живко Георгиев Недялков     
 
2, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ФК Левски Лом 2020 – ФК Литекс
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
2, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Хебър 1918 – ЦСКА 1948 II
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
2, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Септември См – Спартак 1918
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
2, Окт 2021 г. Събота 17:00 ч.
ФК Созопол – ПФК Монтана 1921
ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ:    Иван Руменов Христов                
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
2, Окт 2021 г. Събота 18:00 ч.
ФК Етър – ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
3, Окт 2021 г. Неделя 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 – ПФК Септември Сф
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
3, Окт 2021 г. Неделя 18:00 ч.
Ботев Пд II – Спортист 2009
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
4, Окт 2021 г. Понеделник 16:00 ч.
Миньор – ФК Струмска слава 1927
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Свързани новини

Без победител между Септември (София) и Марек

Спортист Своге и Литекс не се победиха

Марица победи Монтана за втори път

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P