06/12/2021
Водещи новини Всички новини Втора лига

Напук на кадровите проблеми Хебър обърна ЦСКА 1948 II и остава лидер във Втора лига

Напук на всички кадрови проблеми Хебър успя да победи ЦСКА 1948 II на стадиона в Брацигово след обрат и 4:1 в среща от 12-ия кръг на Втора лига.

Така пазарджиклии си задържаха лидерството във втория ешалон и отборът има в актива си 28 точки, като е с две пред втория Спартак (Варна).

Александър Златков откри за гостите в продължението на първото полувреме и задачата пред Хебър бе сложна, но момчетата на Митов реагираха много добре след почивката.

В 56-ата минута Живко Петков успя да изравни, а точно шест минути след това Тодор Чаворски вкара за обрата след точно изпълнена дузпа.

За крайното 4:1 точен бе Емануил Манчев, който се разписа в 69-ата и 93-ата минути.