24/10/2021
Всички новини Югозападна Трета лига

ФК Кюстендил взе своето в Сливница

Сливнишки герой допусна трета поредна загуба в първенството на ЮЗ Трета лига, след като в двубой от XII кръг на групата отстъпи с 0-1 от гостуващият тим на ФК Кюстиндил.

Сливничани бяха по-настойчивият тим, но в пореден мач късмета не бе на тяхна страна. Цяло първо полувреме домакините натискаха, пропускаха, удариха греда, но попадение така и не падна в мрежата на Захари Димитров, показвайки защо имат най-добрата защита от началото на сезона.

През второто полувреме, след една колективна грешка, все пък гостите взеха това за което бяха дошли. Дежурният голмайстор бе бившият голаджия на сливничани Александър Александров- Аци,  отбелязал за 0-1.

С тази победа Кюстендил остава единственият отбор без загуба в групата и заема четвърто място. Сливнишкигерой се смъкна до 10-то място.