24/10/2021
Всички новини Североизточна Трета лига Трета лига

Септември (Тервел) вкара два гола на дубъла на Спартак (Варна)

Отборът на Септември Тервел се наложи над Спартак Варна с резултат 2:0 в мач от Североизточната Трета лига.

Баръш Николаев в 7-ата минута откри резултата, а 10 минути по-късно Мартин Кирилов уцели гредата. В 28-ата минута вратарят на варненци просто подари топката на Мартин Кирилов и той реализира второто попадение.

Септември – 1. Дениз Александров, 15. Пламен Панайотов, 3. Младен Димитров (капитан), 14. Симеон Митев, 11. Баръш Николаев, 21. Михаил Михайлов, 7. Стелиян Цеков, 19. Тодор Вълканов, 18. Кристиан Пешков, 22. Денис Юзджан Кадир, 9. Мартин Кирилов.