24/10/2021
Всички новини Североизточна Трета лига Трета лига

Осем победи от осем мача за Дунав

Отборът на Дунав се наложи над Светкавица като гост с резултат 2:1 в мач от осмия кръг на Североизточна Трета лига. „Драконите“ вече имат 8 победи от началото на шампионата.

В 30-ата минута Любомир Михалев реализира от дузпа, но в 51-ата Йордан Димитров изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Георги Вълчев. Десетина минути по-късно Преслав Петков шутира от границата на наказателното поле и след рикошет топката се укроти в мрежата – 1:2.

Светкавица – 1. Тодор Тодоров, 18. Станислав Иванов, 66. Валентин Веселинов, 88. Никола Арнаудов, 13. Даниел Борисов, 22. Николай Илиев, 11. Йордан Йорданов, 25. Георги Дамянов (капитан), 4. Костадин Хараламбиев Иванов, 19. Любомир Михалев, 38. Михаил Паскалев.

Дунав – 12. Винченцо Ангелов, 5. Георги Вълчев, 3. Василен Марков, 6. Албер Силвиев, 22. Симеон Иванов, 11. Диян Димов (капитан), 8. Станислав Вълчев, 23. Мартин Иванов, 9. Преслав Петков, 17. Джан Хасан, 20. Йордан Димитров.