24/10/2021
Всички новини Втора лига

Съдийски назначения 13-ти кръг Втора лига

15, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч.
ПФК Септември Сф – Миньор
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Марица 1921 – Хебър 1918
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев                
СН:    Илко Благоев Томов     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Спортист 2009 – Марек 1915
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – ФК Созопол
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Костадин Иванов Керацов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 – ФК Левски Лом 2020
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 – ФК Етър
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Спартак 1918 – ОФК Янтра 2019
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
18, Окт 2021 г. Понеделник 16:00 ч.
ФК Литекс – ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
18, Окт 2021 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 – Ботев Пд II
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                
СН:    Милко Петков Николов     
 
19, Окт 2021 г. Вторник 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II – Септември См
ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Свързани новини

Созопол и Струмска слава не се победиха

Лудогорец II разгроми Добруджа с 5:0

Монтана се наложи над Спортист Своге като гост

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P