24/10/2021
Всички новини Първа лига

Лудогорец вдига Недялков за Брага

Лекарският щаб на Лудогорец прави всичко възможно да вдигне левия бек Антон Недялков за домакинството на Брага от групите на Лига Европа. Мачът е на 21 октомври (четвъртък) от 19:45 часа.

Както е известно, Недялков се контузи при равенството 1:1 с Мидтиланд на старта на груповата фаза на Лига Европа. От тогава той не е играл за разградчани, като не записа и минута за националния отбор. Недялков бе част от лагера за първия мач с Литва, като дори пътува с тима до Вилнюс, но след това бе освободен от селекционера Ясен Петров.
Разградчани ще оставят защитника извън строя и за домакинството на Царско село в събота с надеждата да е на линия за важния двубой с Брага. След ремито в Дания Лудогорец падна у дома от Цървена звезда (0:1) и намали шансовете си за излизане от групата.

Възможно е срещу “царете” почивка да получи и друг национал – Кирил Десподов, който игра и срещу Литва, и срещу Северна Ирландия.