01/12/2021
Всички новини Трета лига Югоизточната Трета лига

Левски (Крумовград) излезе начело на Югоизток след много ценна победа над Загорец + ВИДЕО

Левски (Крумовград) излезе на върха в Югоизточната Трета лига след победа с 2:0 над един от преките конкуренти за първото място Загорец на свой терен.

Мачът бе от 11-ия кръг, а момчетата на Стефан Генов имат и мач по-малко заради отложената среща с Асеновец. Утре пък Саяна приема Сокол от Марково на свой терен.

Домакините от Крумовград изнесоха много солиден мач и демонстрираха по-добра игра от своя противник, от Нова Загора. Победата им бе напълно заслужена.

В 41-ата минута пристигналият от Левски Карлово централен бранител Мартин Симеонов успя да открие резултата, след като засече с глава прекрасно центриране на Джунейт Яшар.

В 54-ата минута и Ахмед Осман се разписа, като завърши чудесно много добре организирана атака при която бе намерен с прецизен пас от Яшар и от близка дистанция не сгреши.

След този двубой отборът от Крумовград е 1-и с 27 точки.