Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Локо (ГО) вкара 4 на Локо (Мездра)

Локомотив (Горна Оряховица) се наложи над Локомотив (Мездра) като гост с резултат 4:0 в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 6-ата минута Янислав Цачев откри резултата. Той удвои в 21-ата, а в Колев направи резултата класически. Велчев пък се разписа с глава след корнер в 69-ата минута и оформи крайното – 4:0.

Локомотив Мездра – 31. Кристиян Дяков, 13. Мариян Кусев, 17. Васислав Димитров, 15. Генади Петров (капитан), 21. Петьо Петков, 88. Стоян Иванов, 19. Николай Ганчев, 6. Митко Милчев, 14. Пламен Венелинов, 7. Ивайло Златев, 11. Лионел Матадос. Треньор – Николай Нинов

Локомотив Горна Оряховица – 1. Ивайло Петков, 18. Станимир Андреев, 5. Али Ахмед, 11. Ивайло Велчев, 14. Стефан Иванов, 15. Емил Копаранов, 23. Явор Генчев, 19. Тодор Бакърджиев, 7. Никола Какамъков, 17. Георги Колев (капитан), 27. Янислав Цачев. Треньор – Марин Байчев