28/11/2021
Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Вихър вкара 6 на дубъла на Етър

Отборът на Вихър (Славяново) се наложи като домакин над втория отбор на Етър с категоричното 6:1 в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 10-ата минута ветеранът Денислав Русев откри резултата, а четвърт час преди почивката Йоан Петков удвои. В началото на втората част капитанът Константин Генков вкара трети гол за своя тим.

Скоро обаче Север Алиев върна едно попадение – 3:1. В 66-ата минута Ивайло Иванов се разписа за 4:1. Малко след това влезлият като резерва Благовест Генков вкара за 5:1, а в края на двубоя Анатоли Петров от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цветан Петров, оформи крайното – 6:1.