06/12/2021
Всички новини Футбол Свят

Ерлинг Холанд отпразнува успеха на Борусия с фен, който навлезе на терена + ВИДЕО

Отборът на Борусия Дортмунд се наложи над Майнц с резултат 3:1 в мач от 8-ия кръг на немската Първа Бундеслига.

Марко Ройс в 3-ата минута откри резултата, а в 54-ата минута Ерлинг Холанд от дузпа удвои. В 87-ата Буркхард намали, но Холанд в 94-ата оформи крайния резултат.

В края на двубоя фен навлезе на терена, но преди охраната да се намеси привърженикът си направи селфи с норвежкия таран. След това Холанд подари на запалянкото тениската си.

После обаче фенът беше изведен от стюардите и предаден на полицията. По-късно фенът сподели, че един от стюардите е изтръгнал фланелката от ръцете му и е избягал с нея.

Холанд е разбрал за случката и е обещал да даде на фена тениската си, с която игра през първото полувреме.