28/11/2021
Всички новини Североизточна Трета лига Трета лига

Черноморец Балчик разгроми Локо Русе

Черноморец Балчик разби като гост с резултат 5:1 гостуващия Локо Русе. В 3-ата минута Юлиан Загоров откри резултата, а отново той в 9-ата удвои.

Четвърт час преди почивката Ангел Ангелов направи резултата класически след самостоятелен рейд. В 55-ата Мартин Костов също се разписа, а в 67-ата Джорджио Димитров вкара пето попадение. В края на двубоя Алекс Стойчев реализира почетно попадение за домакините.

Локомотив – 1. Александър Ангелов, 2. Живко Дончев, 4. Калоян Петров, 5. Мартин Тодоров, 16. Пламен Василев, 77. Преслав Великов, 8. Мартин Ангелов, 13. Тодор Стоянов, 10. Бисер Георгиев (капитан), 20. Давид Димитров, 17. Алекс Стойчев. Треньор – Камен Симеонов

Черноморец – 1. Иван Иванов, 14. Мартин Костов, 20. Кристиян Калудов, 6. Вилиян Денчев, 11. Велимир Иванович, 3. Даниел Георгиев, 21. Тодор Кулев, 10. Светослав Николов (капитан), 7. Джорджио Димитров, 4. Юлиян Загоров, 8. Ангел Ангелов. Треньор – Бойко Каменов