28/11/2021
Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Спартак (Пл) се наложи над Левски (Левски)

Отборът на Спартак Плевен се наложи над Левски (Левски) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Кристиян Иванов откри резултата в 11-ата минута след пас на Алекс Георгиев. Капитанът Иво Върбанов удвои с глава в 53-ата минута след центриране от фаул. Десетина минути по-късно Мартин Милков получи топката зад защитата на противника и направи резултата класически. Четвърт час преди края влезлият като резерва Христо Спасов беше най- съобразителен при суматоха пред левскарската врата и фиксира окончателното 4:0. Милков Преслав Антонов, Кристиян и Виктор Иванови също пропуснаха да се разпишат.