06/12/2021
Всички новини Втора лига

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч.
Марек 1915 – ФК Левски Лом 2020
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Васил Петров Минев                
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Спортист 2009 – ПФК Монтана 1921
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Септември См – ПФК Марица 1921
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II – ПФК Добруджа 1919
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Хебър 1918 – ФК Литекс
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Иво Величков Боев     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 – ЦСКА 1948 II
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
23, Окт 2021 г. Събота 17:00 ч.
ФК Созопол – ФК Струмска слава 1927
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
24, Окт 2021 г. Неделя 16:30 ч.
ФК Етър – ПФК Септември Сф
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
25, Окт 2021 г. Понеделник 16:00 ч.
Миньор – Спартак 1918
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
26, Окт 2021 г. Вторник 16:00 ч.
Ботев Пд II – ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Деян Любомиров Войков
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     

Свързани новини

Без победител между Септември (София) и Марек

Спортист Своге и Литекс не се победиха

Марица победи Монтана за втори път

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P