06/12/2021
Висша лига Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Ман Юнайтед със страхотен обрат срещу Аталанта! Роналдо вкара победния гол + ВИДЕО

Манчестър Юнайтед
П З П Р З
3 : 2
Аталанта
П Р П З П
M. Rashford
53'
H. Maguire
75'
Кристиано Роналдо
81'
M. Pašalić
15'
M. Demiral
29'
45'
90'

Отборът на Ман Юнайтед постигна изключително ценна победа в Група F на Шампионската лига.

„Червените дяволи“ изоставаха с 2:0 от Аталанта на „Олд Трафорд“, но успяха да стигнат до пълен обрат.

Гостите успяха да поведат в 15-ата минута чрез Пасалич, а в 29-ата минута Демирал удвои.

Маркъс Рашфорд в 53-ата минута върна едно попадение за „червените дяволи“, а Хари Магуайър в 75-ата възстанови равенството.

Суперзвездата на Ман Юнайтед Кристиано Роналдо в 81-ата минута донесе успеха на своя тим.

Юнайтед вече е на първата позиция в групата с 6 точки, докато Аталанта е втори с 4. Виляреал също е с 4 пункта, а Йънг Бойс е с 3.