Дузпа в 89-ата минута донесе точката на Юве в дербито с Интер + ВИДЕО

P. Dybala
89'
45'
90'

Отборите на Интер и Ювентус не се победиха – 1:1 в Дерби д“Италия от 9-ия кръг на Серия „А“ на стадион „Джузепе Меаца“. Единственото попадение в двубоя отбеляза Един Джеко в 17-ата минута.

В 4-ата минута Шкриняр стреля с глава, но топката мина над вратата.

В 7-ата минута Ханданович спаси удар на Мората, но топката попадна в Сандро, който също стреля слабо.

В 17-ата минута Чалханоглу отправи силен шут, който се отби от гредата и попадна в Джеко, който не сгреши.

В 42-ата минута Мората стреля отблизо, но топката мина над вратата.

В 60-ата минута удар на Джеко мина над вратата. В 63-ата и Перишич стреля неточно след една бърза контраатака на „нерадзурите“.

В 69-ата минута шут на Сандро мина встрани от вратата на „нерадзурите“. В 72-ата Ханданович спаси удар на Дибала от фаул.

В 87-ата минута се стигна до доста интересен момент в срещата. Съдията Мариани бе посъветван да прегледа с ВАР една ситуация на границата на наказателното поле и се видя, че Дензъл Дъмфрис изрита Алекс Сандро. В крайна сметка реферът посочи бялата точка и отсъди дузпа за „бианконерите“, а Пауло Дибала изравни от бялата точка.

| Полувреме: 1-0