29/01/2022
Водещи новини Всички новини Серия А Футбол Свят

Джовани Симеоне разплака Ювентус

Ювентус продължава с повече от неубедителното си представяне в Серия „А“. В двубой от 11-ия кръг на италианското първенството, „Старата госпожа“ записа поражение с 1:2 при гостуването си на Верона. В герой за домакините се превърна Джовани Симеоне, който вкара и двата гола. Само преди няколко дни Симеоне се разписа 4 пъти и във вратата на Лацио. На „Бентегоди“ във Верона, почетното попадение за Ювентус стана дело на Уестън Маккени в 80-ата минута, но за нещо повече нямаше време и „бианконерите“ допуснаха втора поредна загуба и общо четвърта през сезона в калчото.Така Юве се отдалечава от Топ 4, след като вече заема 9-то място с 15 точки. Верона вече има същия актив.