04/12/2021
Всички новини Североизточна Трета лига Трета лига

Доростол с класика срещу Устрем

Отборът на Доростол се наложи над Устрем (Дончево) като гост с резултат 3:0 в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Това е първата победа за селекцията на Деян Дечев от началото на сезона.

И трите попадения за силистренци отбеляза Николай Николаев. Той откри резултата още в 22-ата секунда. В 25-ата минута съотборникът му Георги Щерев напусна терена принудително, след като получи втори жълт картон.

40 минути по-късно същото сполетя и домакините. Влезлият като резерва вратар Бора Алиев направи нарушение извън наказателното поле и получи червен картон. В 78-ата минута Николаев покачи на 2:0, а веднага след това оформи крайното – 3:0.