06/12/2021
Трета лига Югозападна Трета лига

Изразителна победа на Героя като гост на дубъла на Пирин (Благоевград)

Сливнишки герой постигна най-изразителната си победа от началото на шампионата в Сезон 2021/2022, след като надви като гост Пирин (Благоевград) с 1-5, на стадиона в град Рила. Двубоя бе част от 18-ти кръг, който е предпоследен за есенният дял на шампионата.

Първото полувреме Героя успя да стигне до попадение, благодарение на Ничо Ничев. Въпреки, че пред гостите се откриха още положения, до друго попадение не се стигна. През второто полувреме обаче нещата придобиха друго измерение. Първо Ничо Ничев вкара втория си гол в мача, а с още два гола се отчете Николай Маринов. Домакините намалиха с едно попадение, но крайното 1-5 оформи Денислав Минчев.

Това бе осма победа на Героя от началото на полусезона, като има пълен паритет до момента : 8 победи, 2 равенства и 8 загуби, с голова разлика 25-22, и с 26 събрани точки заема 11-то място в таблицата. Дубъла на Пирин пък е в дъното на класирането без победа до момента.

Снимка: Архив