06/12/2021
Всички новини Трета лига Югозападна Трета лига

Вихрен спря лидера Балкан + ВИДЕО

Отборите на Балкан Ботевград и Вихрен не се победиха – 2:2 в мач от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Домакините откриха резултата в 20-ата минута чрез Калоян Бонев, който се възползва от подаване на Николай Цветков – Демона. Минута преди края на първото полувреме гостите изравниха след удар около 28 метра на бившия национал Димитър Макриев.

В 78-ата минута след една контраатака Яни Тусонджиев изведе гостите напред, а в самия крайн Николай Цветков изравни. Веднага след гола играчите на Вихрен наобиколиха рефера в продължение на няколко минути, като най-агресивен бе Димитър Петков-Макето, който получи червен картон.