06/12/2021
Всички новини Трета лига Югоизточната Трета лига

Левски (Крумовград) би на ходом Гигант и е все по-близо до върха на Югоизток

Отборът на Левски Крумовград се доближи само на 2 точки от лидера Саяна, като е с мач по-малко.

Момчетата на Стефан Генов постигнаха класически успех у дома с 3:0 над Гигант от Съединение в среща от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Така отборът е с актив от 37 точки и изостава на 2 пункта от лидера, но ако спечели всички мачове до края, включително и директния мач, ще бъде с добър актив на върха през зимната пауза.

Боримир Карамфилов даде аванс на домакините още в 3-ата минута и така Левски започна чудесно мача, а в 20-ата минута Пепи Христов удвои след хубав гол с глава.

Третото попадение бе дело на Ахмед Осман, който вкара в 60-ата минута и за пореден мач доказа, че опитът му е безценен за „сините“ от Крумовград.