04/12/2021
Висша лига Водещи новини Всички новини Ла Лига Футбол Свят

Ман Юнайтед удари Виляреал и се класира за 1/8-финалите на Шампионската лига + ВИДЕО

Виляреал
Р З П П Р
0 : 2
Манчестър Юнайтед
З П Р З З
Кристиано Роналдо
78'
J. Sancho
90'
45'
90'

Отборът на Ман Юнайтед се наложи над Виляреал с резултат 2:0 в мач от Група F на Шампионската лига и се класира за 1/8-финалите в надпреварата.

Кристиано Роналдо откри резултата в 78-ата минута за „червените дяволи“ след грешка в защитата на Виляреал, а в 90-ата минута Джейдън Санчо с първия си гол за тима оформи крайното – 2:0.

Юнайтед е на първата позиция в групата с 10 точки, докато Виляреал е втори със 7. Аталанта е трети с 5 пункта, а Йънг Бойс е последен с 3, като двата отбора се изправят един срещу друг днес.